Звільненому з російського полону Бекірову зробили чергову операцію

Едем Бекіров
Едем Бекіров


Едему Бекірову зробили стентування судин ніг Об этом сообщает womensnews.in.ua со ссылкой на СМИ.Звільненому з російського ув’язнення кримськотатарському активісту Едему Бекірову зробили ще одну операцію.


Про це «Укрінформу» розповіла дружина активіста Гульнара Бекірова.


«Зробили ще одну операцію, стентування судин ніг», — зазначила Бекірова.


За її словами, операція була потрібна, бо на стан чоловіка, який має проблеми зі здоров’ям, вплинуло перебування в ув’язненні.


Що стосується психологічного стану, то, як зазначила Бекірова, дуже добре, що визволені з російського ув’язнення українці могли перебувати у лікарні разом з рідними.


«Дуже добре, що разом з хлопцями були їх рідні, я була там два тижні і це було дуже добре, що всі були разом. Вони приходили один до одного, спілкувалися, з ними працювали психологи перші десять днів», — зазначила Бекірова.


Вона каже, що психологічна травма у колишніх політв’язнів дуже глибока. Але вони обговорювали між собою, які треба зробити кроки, щоб швидше повернути всіх інших ув’язнених, яку допомогу можна організувати для підтримки родин тих, хто досі у російському полоні.


Раніше повідомлялося, що Бекірову 10 вересня зробили операцію.


Бекіров після операції пропустив суд в Криму, але планує довести свою невинуватість.


Як відомо, 27 серпня підконтрольний Росії Центральний районний суд Сімферополя змінив запобіжний захід щодо кримськотатарського активіста Едема Бекірова з утримання в СІЗО на зобов’язання про явку в суд.


Бекіров має I групу інвалідності і страждає від кількох важких хронічних хвороб. У нього цукровий діабет, ампутована одна нога, він переніс операцію на серці і потребує цілодобової медичної допомоги.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/health/zvilnenomu-z-rosiyskogo-polonu-bekirovu-zrobili-chergovu-operaciyu-629976.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя