"Слуги народу" обіцяють Закон про статус ОРДЛО не виносити на референдумПитання щодо закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей не буде виноситися на референдум. Об этом сообщает glasz-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це у програмі “Право на владу” каналу "1+1" заявив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, передає кореспондент Укрінформу.


"Закону про референдум… немає, але водночас наявні процедури розгляду законопроєктів у парламенті в комітетах, які відкриті для будь-кого, цілком дозволяють тримати всіх громадян України добре обізнаними про те, що відбувається", — сказав Яременко.


Він назвав підписання так званої формули Штайнмаєра та готовність до розведення військ на окремих ділянках маленькими кроками, покликаними наблизити головну ціль. "І оці маленькі кроки – це для нас показник: він готовий іти далі? Це маленькі лакмусові папірці. За кожним цим кроком ми переконуємося: ми можемо наступний зробити чи ні? Ось і все", — пояснив парламентар. "Ми не кидаємося у воду, не перевіривши глибину. Ми ідемо маленькими кроками вперед, які дозволяють нам зупинитися в будь-яку секунду", — запевнив політик.


Яременко також висловив переконання, що Путін не прагнутиме добра для України. "Я вам гарантую: він не зміниться ні на грам. Але він раціональний політик. Він теж дбає про інтереси своєї держави. Він бачить, що санкції міжнародні йому коштують дуже дорого. Він не може розвивати свою країну. Якби в нього не було мотивів говорити про повернення Донбасу – він би і не говорив. І те, що він пішов на цю розмову – давайте використаємо зараз, подивимося", — запропонував він.


«Аргумент»

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/slugi-narodu-ob-tsyayut-zakon-pro-status-ordlo-ne-vinositi-na-referendum”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя